VIAREGGIO CUP. ЮНІОРИ «РУХУ» ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ В ОСТАННЬОМУ ТУРІ ТА ВИЙШЛИ У ПЛЕЙ-ОФФ

«Жовто-чорні» перемогли UYSS U-19 з рахунком 4:0 та посіли друге місце у групі, яке виводить львів’ян в 1/8 фіналу змагань.

У заключному турі Viareggio Cup «Рух» U-19 зустрівся з UYSS U-19 зі США. «Жовто-чорні» одразу ж заволоділи ініціативою та в першому таймі створили велику кількість моментів поблизу воріт американців. Втім, забити у першій половині гри «рухівці» змогли лише одного разу: Горло заробив пенальті на 12-ій хвилині матчу, який сам і реалізував.

В другому таймі підопічні Юрія Бакалова не скидали обертів та забили ще тричі. Так, спочатку Шайда на 49-ій хвилині завершив атаку точним ударом, а ще за 10 хвилин Горло оформив дубль. Згодом  відзначився Мужиловський та встановив остаточний рахунок у матчі – 4:0 на користь юніорів «жовто-чорних».

У підсумку, «Рух» U-19 здобув 2 перемоги у 3 матчах та з 6 очками у своєму активі посів друге місце в групі та вийшов у плей-офф. Тоді як вище львів’ян розташувався «Торіно» U-19, який у паралельному поєдинку зіграв у нічию 2:2 з «Браззавілем» U-19  та з 7 очками виграв групу.

Зазначимо, що юніори «Руху» зіграють в 1/8 Viareggio Cup проти вихованців академії АТФА U-19 з Нігерії. Зокрема, африканці посіли друге місце у своїй групі, пропустивши на першу позицію угорський «Гонвед» U-19 (в очному поєдинку команди зіграли внічию 1:1, також нігерійці перемогли однолітків з бразильської «Ібрашіни» та поступились італійській «Понтедері» U-19).

Viareggio Cup. Груповий етап. Третій тур. «Рух» U-19 (Львів, Україна) – UYSS U-19 (Нью-Йорк, США) 4:0 (1:0)