U-19. ЮНІОРИ «РУХУ» РОЗГРОМИЛИ «ЧОРНОМОРЕЦЬ»

«Жовто-чорні» здобули десяту перемогу в сезоні завдяки дублю Романа та голу Карабіна.

Через перебір жовтих карток гру проти одеситів вимушено пропускали Варфоломєєв та Непейпієв. Натомість, відбув дискваліфікацію Сапуга і вийшов у старті зустрічі. А ще хлопці Віталія Пономарьова отримали підсилення з головної команди у особі більш досвідчених Дідика та Оріховського. І саме Павло всередині першого тайму запустив у прохід флангового оборонця «Руху» Романа, який увірвався до штрафного, обіграв двох опонентів і потужно пробив у дальню дев’ятку - 1:0! Згодом Оріховський міг ставати автором другого асисту: хавбек відгукнувся на вдале забігання Квасниці на 11-ти метрову позначку, але удар у Іллі відверто не вдався. По перерві збільшувати перевагу «жовто-чорних» зі штрафного міг Карабін, але гостей від голу врятувала поперечка. Поталанило Ярославу в одній з наступних атак: нападник обігрався у стінку з Пастухом та невідпорно пробив у кут воріт - 2:0. До речі, для Ярослава гол у ворота «Чорноморця» став уже сьомим у цьому чемпіонаті. А підсумував цей матч влучним ударом Роман, який оформив дубль. 3:0 - юніори «Руху» розгромили «Чорноморець» та відсвяткували свою 10-ту перемогу в чемпіонаті.

Чемпіонат України. U-19. «Рух» (Львів) - «Чорноморець» (Одеса) 3:0 (1:0).

5 листопада 2021 року. Винники, стадіон ім. Б. Маркевича.

Голи: Роман, 31, 90+1, Карабін, 62.

Попередження: Квасниця, 54.

«Рух» U-19 (Львів): Ледвій, Роман, Холод, Дідик, Савчук (Слюбик, 65), Слюсар, Оріховський (Шостак, 65), Рогачов (Пастух, 55), Квасниця (Бендера, 72), Сапуга (Федор О., 46), Карабін.