U-19. РОЗГРОМНА ПЕРЕМОГА НАД ЗБІРНОЮ КИРГИЗСТАНУ U-20

«Жовто-чорні» перемогли молодіжну збірну Киргизстану у товариському матчі завдяки голам Варфоломєєва, Бендери та Артура Федора.

«Рухівці» пішли в атаку відразу після стартового свистка. Вже на 5-ій хвилині суперник порушив правила на Бендері у власному штрафному майданчику. Варфоломєєв вдало реалізував пенальті, відкривши рахунок у зустрічі. Наприкінці першого тайму рахунок став 2:0. Після тривалої комбінації Бендера вийшов віч-на-віч з голкіпером та влучно пробив у дальній кут.

У другому таймі підопічні Віталія Пономарьова продовжили контролювати гру та забили втретє. Артур Федор отримав проникаючу передачу у штрафному майданчику суперника та влучно пробив з дуже гострого кута. У підсумку – переконлива перемога 3:0.

«Рух» U-19 (Львів) – Збірна Киргизстану U-20 3:0 (2:0).