U-19. РОЗГРОМНА ПЕРЕМОГА НАД «ОЛЬБОРГОМ» U-17 У СПАРИНГУ

«Жовто-чорні» розтрощили «Ольборг» U-17 завдяки голам Пастуха, Олега та Артура Федорів, Варфоломєєва та Рогачова.

10 лютого підопічні Віталія Пономарьова провели третій спаринг на турецьких зборах. Суперником став «Ольборг» U-17 з Данії. Рухівці з перших хвилин перейшли до справи – Пастух відкрив рахунок після помилки суперника у захисті вже на 6-ій хвилині. На 20-ій Артур Федор опинився з м'ячем на ударній позиції та зробив рахунок 2:0. Пропустили «жовто-чорні» на 28-ій – автоголом відзначився Варфоломєєв.

Проте ще до кінця першого тайму рухівці забили ще двічі – спершу відзначився Варфоломєєв, а вже через хвилину забив Олег Федор. У другому таймі «Рух» продовжив домінувати та забив ще один гол. Рогачов на 72-ій хвилині встановив остаточний рахунок у матчі – 5:1.

«Рух» U-19 (Львів) – «Ольборг» U-17 5:1 (4:1).