U-19. ПОСТУПАЄМОСЬ «ВЕСТ ГЕМУ» НА МІЖНАРОДНОМУ ТУРНІРІ В ЧЕХІЇ

«Жовто-чорні» програли «Вест Гему» з рахунком 0:2 у першому матчі Золотої ліги на міжнародному турнірі Zlaty Kahan.

У першому таймі гра була рівною, обидві команди мали свої моменти, аби відзначитись. У середині першої половини гри Бойко небезпечно пробивав по воротах суперника, але м’яч пролетів над дев’яткою. А ось англійці свій момент наприкінці тайму реалізували.

У другій половині зустрічі підопічні Віталія Пономарьова додали обертів і могли відіграватись вже у дебюті тайму. Але після метушні у штрафному майданчику, м’яч лише дивом не опинився у сітці воріт «Вест Гему». Наприкінці матчу рухівці пішли вперед великими силами, аби зрівняти рахунок, але у підсумку пропустили на контратаці. Отже, перша поразка «Руху» на турнірі у Чехії – 0:2.

Завтра, 23 липня, «жовто-чорні» проведуть свій останній матч на турнірі Zlaty Kahan проти чеського «Фастава», де і визначиться підсумкове місце підопічних Віталія Пономарьова.