РУХ-2. ВПЕВНЕНА ПЕРЕМОГА У САМБОРІ

Підопічні Віталія Пономарьова розгромили на виїзді ФСК «Самбір» з рахунком 5:0.

Попри старання «рухівської» молоді в атаці, перший тайм завершився без голів. Втім, друга половина гри виправдала свої очікування. Вже в дебюті другого тайму ударом під поперечку відзначився Карабін. Своє вагоме значення у грі зробили і заміни наставника Віталія Пономарьова. Чідозі та Боцьків, які після перерви з’явились на полі, вже до 63-ої хвилини довели рахунок до розгромного. Інноцент вдало зіграв на добиванні, а Боцьків уміло реалізував вихід на ворота. Наприкінці зустрічі засмутив кіпера і Столярчук, результативно завершивши сольний прохід  флангом. А фінальну крапку у зустрічі своїм точним ударом з пенальті поставив Бойко – 5:0 на користь «Руху-2». До слова, це вже третя перемога другої команди юніорів «жовто-чорних» у Прем’єр-лізі Львівщини. Після 4-ох турів першого групового етапу «рухівці» мають 9 залікових балів та ділять у своєму квартеті першу сходинку з ФК «Мостиська».

Прем’єр-ліга Львівщини. 4 тур. ФСК «Самбір» – «Рух-2» (Львів) 0:5 (0:0).

4 вересня 2022 року. Самбір, стадіон ім. Л. Броварського.

Голи: Карабін, 47, Чідозі, 57, Боцьків, 63, Столярчук, 78, Бойко, 89 (пен.).

«Рух-2»: Ванівський (Дубовий, 69), Гришкевич (Чідозі, 52), Товарницький (Бойко, 46), Русяк (Шайда, 64), Савчук, Столярчук, Рогачов (Федор А., 61), Мельніченко (Михальчук, 46), Касарда (Кулик, 64), Квасниця (Боцьків, 59), Карабін (Обаміна, 59).