РУХ-2. ДРУГА ПЕРЕМОГА У ЧЕМПІОНАТІ ОБЛАСТІ

Підопічні Віталія Пономарьова перемогли «Темп» завдяки голам Непейпієва та Бендери.

Юніори «Руху» здобули вже другу перемогу поспіль у чемпіонаті Львівської області, цього разу над «Темпом». «Жовто-чорні» домінували над своїми значно старшими опонентами та створили кілька небезпечних моментів. Один з таких на 22-ій хвилині реалізував Непейпієв, вдало завершивши контратаку.

У перерві тренерський штаб «Руху-2» здійснив низку замін. І вони принесли результат. Бендера завдяки індивідуальним діям подвоїв перевагу «рухівців» вже у дебюті другої половини зустрічі. Підопічні Віталія Пономарьова контролювали гру, щоправда, пропустили вже під завісу матчу. У підсумку – перемога 2:1.

Прем’єр-ліга Львівської області. 16 тур. «Темп» (Відники/Зубра) - «Рух-2» (Львів) 1:2 (0:1).

5 вересня 2021 року. Стадіон «Зубр», м. Зубра. 250 глядачів.

Голи: Непейпієв, 22, Бендера, 50.

«Рух-2» (Львів): Ледвій, Слюбик, Холод (Важинський, 62), Савчук (Товарницький, 62), Кітела (Бендера, 46), Підгурський, Федор (Добрянський, 46), Сапуга (Рогачов, 56), Сологуб (Пастух, 46), Непейпієв (Столярчук, 46), Шостак (Русяк, 56).