U-21. «РУХ» РОЗГРОМИВ «ІНГУЛЕЦЬ» (ФОТО + ВІДЕО)

Молодіжка «жовто-чорних» у 9-му турі Української Прем’єр-Ліги серед команд U-21 впевнено перемогла однолітків з Петрового – 4:0. Голами за «Рух» відзначилися Володимир Рудюк, Олег Веремієнко, Денис Слюсар та Василь Руніч.

На матч проти «Інгульця» наставник молодіжного складу «Руху» Григорій Баранець налаштовував команду у піднесеному настрої, адже кілька днів тому в сім’ї Григорія народилася донька. Тож команда прагнула привітати тренера лише перемогою.

З перших хвилин «рухівці» на правах господарів заволоділи ініціативою на полі та кілька разів змусили оборонців «Інгульця» помилитися біля власних воріт. А вже на 6-ій хвилині Данііл Волков метрів із тридцяти наважився на дальній удар. Кіпер гостей не без проблем парирував постріл хавбека.

Команда з Петрового відповіла фланговою атакою, яка завершилася ударом по володіннях Романа Мисака. Кіпер «жовто-чорних» зіграв впевнено й нівелював загрозу біля власних воріт.

На 33-ій хвилині гості залишилися в меншості. Ярослав Левчук не за правилами зіграв проти Івана Брікнера й побачив перед собою заслужений другий гірчичник й покинув поле.

«Рухівцям» знадобилося менше двох хвилин, аби реалізувати більшість на футбольному полі. Іван Литвиненко віддав чудову проникаючу передачу в карний майданчик суперника на Василя Руніча. Хавбек «жовто-чорних» пробив у дальній кут, але кіпер «Інгульця» парирував постріл Василя. На добиванні першим був Володимир Рудюк, тож півзахисник відправив м’яч вже у порожні ворота – 1:0. Цей забитий гол команда символічним привітанням присвятила наставнику команди Григорію Баранцю.

По перерві «рухівці» не збавили обертів і вже у дебюті другої сорокап’ятихвилинки Святослав Козловський двічі мав можливість, аби подвоїти перевагу своєї команди. Від пропущених голів «Інгулець» врятував воротар команди Даніїл Логвин.

На 54-ій хвилині така активність господарів поля принесла результат. Іван Литвиненко вдало подав з кутового на Олега Веремієнка. Оборонець «жовто-чорних» першим ж дотиком влучно пробив по воротах «Інгульця» – 2:0.

Підопічні Григорія Баранця спіймали кураж, відтак, згодом рахунок в матчі став 3:0. Карабін підключив до атаки правим флангом Святослава Козловського. Нападник «жовто-чорних» віддав зрячу передачу в центр штрафного майданчика суперника на Слюсара. Денис точним ударом відправив м’яч у сітку.

Масну крапку в грі «рухівці» поставили на 85-ій хвилині. Литвиненко віддав класну передачу в карний майданчик «Інгульця» на Руніча. Василя не за правилами завалив на газон оборонець гостей – пенальті. Вирок рефері паненкою реалізував Василь Руніч – 4:0.

Чемпіонат України. U-21. «Рух» – «Інгулець» (Петрове) 4:0 (1:0).

7 листопада 2020 року. Львів, стадіон СКІФ.

Голи: Рудюк, 35, Веремієнко, 54, Слюсар, 74, Руніч, 82 (пен.).

Попередження: Литвиненко, 85.

Вилучення: Левчук, 33

«Рух» (Львів): Мисак, Зец, Веремієнко, Овчаренко, Харжевський (Слюсар, 46), Волков (Глібко, 46), Брікнер (Лень, 75), Литвиненко, Рудюк (Карабін, 67), Руніч, Козловський (Вівдич, 75).

Фоторепортаж з матчу молодіжних складів "Руху" та "Інгульця" доступний у галереї.