СПАРИНГИ. ПЕРЕМОГИ НАД «ЮНІСТЮ» І «НИВОЮ»

Перший суботній спаринг проти «Юності» розпочався для підопічних Леоніда Кучука з пропущеного голу. Проте на 13-ій хвилині Климчук зрівняв рахунок після тривалої атаки «жовто-чорних». Через 15 хвилин Юрій оформив дубль, замкнувши головою подачу з флангу. А наприкінці тайму рахунок став 3:1 – знову відзначився Климчук, влучно пробивши у самий кут воріт. У другому таймі «рухівці» контролювали гру та забили ще один м’яч – Климчук оформив покер. Впевнена перемога «Руху» – 4:1.

Товариський матч. «Рух» (Львів) – «Юність» (Верхня-Нижня Білка) 4:1 (3:1).

29 січня 2022 року. Винники, НТБ «Рух».

Голи: Климчук, 13, 28, 44, 75 – Шарабура, 2.

«Рух»: Герета, Мисик, Веремієнко, Дідик, Сич, Сапуга, Федорчук, Бойчук, Литвиненко, Альваренга, Климчук.

У другому спарингу проти тернопільської «Ниви» «жовто-чорні» володіли перевагою, проте довго не могли реалізувати свої моменти. Карабін пробив повз ворота, вийшовши віч-на-віч з голкіпером. А удар Мартинюка зі штрафного пройшов над дальньою дев'яткою воріт суперника. Долю матчу вирішив епізод на 75-й хвилині, коли Руніч пішов у пресинг на чужій частині поля та змусив помилитись захисника та голкіпера «Ниви». Василь забивав вже у порожні ворота – мінімальна перемога 1:0.

Товариський матч. «Рух» (Львів) – «Нива» (Тернопіль) 1:0 (0:0).

Гол: Руніч, 75.

«Рух»: Ледвій, Лях, Стаменковіч, Білий, Кітела, Карасюк, Мартинюк, Карабін, Притула, Руніч, гравець на перегляді.