«РУХ» У СПАРИНГУ ПОСТУПИВСЯ «БРІНЬЄ ГРОСУПЛЄ»

На забиті м'ячі Стояковіча та Піскулє «жовто-чорні» відповіли голом Кітели з пенальті, у підсумку – поразка 1:2.

У передостанньому спарингу у Словенії підопічні Віталія Пономарьова зіграли з місцевою командою «Бріньє Гросуплє». Словенці вже на перших хвилинах матчу створили небезпечний момент – Бакус здійснив сейв після удару зі штрафного у ближній кут воріт. Згодом ще один потужний дальній постріл словенців заблокували захисники «жовто-чорних». А на 27-ій хвилині гравець «Бріньє Гросуплє» змістився з флангу у центр, віддав передачу на партнера і той не влучив по м’ячу, водночас цим скористався Стояковіч, який забіг у вільну зону та відкрив рахунок у матчі, поціливши у сітку воріт. За кілька хвилин він міг оформити дубль, але Матвіїв кинувся під м’яч і після рикошету він пролетів повз стійку воріт.

Другий тайм розпочали активніше «рухівці»: Кітела небезпечно навішував вздовж воріт, проте його подачу ніхто не замкнув. Тоді як на 54-ій хвилині словенці подвоїли перевагу – Піскулє опинився на самоті у штрафному майданчику та влучно пробив у дальній нижній кут. Ще одного разу у гру вступив Бакус, відбивши удар з меж штрафного майданчика. А на 77-ій хвилині Денисов заробив право на пенальті, який впевнено реалізував Кітела, скоротивши відставання у рахунку. Далі «жовто-чорні» пішли в атаку й мали кілька моментів, втім цього не вистачило, аби здобути нічию.

У підсумку, поразка з рахунком 1:2. В заключному спарингу на зимових зборах у Словенії «Рух» зіграє з «Тріглавом».

Товариський матч. «Рух» (Львів, Україна) – «Бріньє Гросуплє» (Гросуплє, Словенія) 1:2 (0:1)