СПАРИНГ. ОСНОВА ПРОТИ ЮНІОРІВ

Підопічні Віталія Пономарьова дали гідний бій досвідченим гравцям головної команди, але в підсумку поступились 1:2.

Юніори «Руху» не мали наміру відсиджуватись у захисті, ба більше - вже зі старту зустрічі повели в рахунку: Непейпієв результативно замкнув передачу Варфоломєєва з флангу. Ближче до перерви Руслан міг записувати до свого активу ще й асист. Нападник опинився на вістрі атаки і відпасував на Рогачова, але після удару Нікіти м’яч влучив у стійку. Попри ігрову та територіальну ініціативу, основа у першому таймі так і не змогла знайти ключі до воріт Герети. Хоч свої моменти все ж мали Сич, Кондраков та Руніч.

Василю, який, до слова, у першому таймі влучив у стійку, вдалось відзначитись у другому таймі. Хавбек наважився на удар з-за меж штрафного і не прогадав. Герета, хоч і дотягнувся до м’яча, але не зумів врятувати команду - 1:1. Коли ж юніори вирішили проявити свій хист у швидких контрвипадах, Бабічину довелось демонструвати всю свою реакцію. Спершу Віктор виграв дуель у Квасниці, який вибіг з ним на побачення, згодом - парирував потужний постріл Бучакчийського. Зрештою, досвід таки взяв своє наприкінці зустрічі - Гагун результативно завершив комбінацію своєї команди і приніс основі перемогу у бойовому спарингу з непоступливою молоддю «Руху» - 2:1.  ⠀

Товариський матч. «Рух» (Львів) – «Рух» U-19 (Львів) 2:1 (0:1).

5 липня 2021 року. Винники, НТБ «Рух». Без глядачів.

Голи: Руніч, 49, Гагун, 89 – Непейпієв, 9.

«Рух» (Львів): Бабічин, ГНП (Стаменковіч, 60), Сапуга (Білий, 60), ГНП (Гагун, 60), Лях (Сич, 60), Кухарук (Федорчук, 60), Карасюк (Мартинюк, 60), Карабін (Кузик, 60), Руніч (Притула, 60), Бойчук (Климчук, 60), Кондраков (Борячук, 60).⠀

«Рух» U-19 (Львів): Герета (Дубовий, 65), Дорош (Кітела, 46), Савчук (ГНП, 46), Холод, Роман (Добрянський, 62), Непейпієв (Столярчук, 62), Варфоломєєв (ГНП, 58), Рогачов (Сологуб, 62), Федор О. (Русяк, 46), Квасниця (Бучакчийський, 62), Шостак (ГНП, 46).