«РУХ» – ЗНОВУ ЧЕМПІОН! «ЖОВТО-ЧОРНІ» ВИГРАЛИ ФІНАЛ ВЕСНЯНОГО КУБКА ДЮФЛ

Завдяки двом голам Тараса Штокала «Рух» U-17 зрівняв рахунок у основний час фінальної гри Кубка ДЮФЛ проти донецького «Шахтаря» (2:2). А в серії післяматчевих пенальті «жовто-чьорні» вирвали перемогу (5:4) та здобули головний трофей.

«Рухівці» непогано розпочали гру, створили декілька небезпечних моментів. Проте матч перейшов у протистояння на зустрічних курсах. В одній з атак м’яч потрапив до «гірника» Науменка, який із меж штрафного майданчика пробив у дальній від воротаря Бакуса кут – 1:0.

Згодом півзахисника «Шахтаря» Шелекета навісив у карну зону львів’ян, і Безклейний головою переправи м’яч у сітку воріт – 2:0.

Однак навіть такий перебіг подій не зламав «рухівців», які продемонстрували справжній львівський характер, повністю переломивши гру після перерви. З перших хвилин другого тайму «жовто-чорні» пішли вперед, і така наполегливість дала плоди. Квас віддав передачу з правого краю, а Штокал уміло розпорядився м’ячем у межах штрафного майданчика – 2:1.

А далі «рухівці» проявили незламну волю до перемоги: знову Тарас Штокал, якого згодом визнали найкращим гравцем поєдинку, зрівняв рахунок більярдним ударом у кут воріт – 2:2.

У підсумку справа дійшла до післяматчевих пенальті, де підопічні Володимира Безуб’яка трималися твердо та не схибили жодного разу. Це і принесло перемогу львів’янам.

Таким чином «жовто-чорні» вкотре довели, що є законодавцями мод на всіх рівнях юнацького футболу Укоаїни.

«Шахтар» (Донецьк) U-17 – «Рух» (Львів) U-17 – 2:2 (пенальті – 4:5).

Голи: Науменко, 13; Безклейний, 32 – Штокал, 50, 76.

Серія пенальті: Безклейний (Ш) – 1:0, Квас (Р) – 1:1, Головачов (Ш) – 1:1 (сейв Бакуса), Пилипенко (Р) – 1:2, Прокопенко (Ш) – 2:2, Шайда (Р) – 2:3, Данилюк (Ш) – 3:3, Штокал (Р) – 3:4, Давиденко (Ш) – 4:4, Грабовецький (Р) – 4:5.

«Рух» (стартовий склад): Бакус (кап.), Григоращук, Кусий, Туркало, Лапко, Хмельовський, Штокал, Король, Квас, Коваль, Шайда.