VBET ЛІГА. ВОРСКЛА - РУХ 2:0

Друга поразка «жовто-чорних» на старті чемпіонату.

Черговий виїзд у цьому сезоні знову не приніс «жовто-чорним» залікових балів у скарбничку. Полтавська «Ворскла» після недавнього вильоту з єврокубків була рішуче налаштована реабілітуватись перед власними уболівальниками. Господарі упевнено контролювали гру та попереду виглядали значно переконливіше. А перед свистком на перерву ще й втілили свою перевагу у забитий гол. Бандура, хоч і впорався з ударом Якубу, але виявився безсилим, коли на добиванні зіграв Скляр. А прикра помилка нашої оборони у другому таймі перекреслила шанси «рухівців» бодай на нічию - забив Степанюк. Інтриги у гру міг додати Бойчук, але його удари летіли повз ціль. У підсумку, 0:2 - «Рух» на виїзді поступився «Ворсклі».

Чемпіонат України. VBET Ліга. 2 тур. «Ворскла» (Полтава) - «Рух» (Львів)  2:0 (1:0).

1 серпня 2021 року. Полтава, стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського.

Голи: Скляр, 42, Степанюк, 60.

Попередження: Мартинюк, 21, Білий, 58, Іван Федик, 58 (за розмови), Дідик, 68.⠀

"Рух" (Львів): Бандура, Лях, Сич (Альваренга, 46), Дідик, Білий, Мартинюк, Карасюк (Оріховський, 46), Притула (Федорчук, 46), Бойчук, Кузик (Кондраков, 74), Климчук (Борячук, 62).

У матеріалі використані світлини пресслужби ФК «Ворскла».