СПАРИНГ. РЕЗУЛЬТАТИВНА НІЧИЯ З «АКЖАЇКОМ»

Жовто-чорні у першому товариському матчі на турецьких зборах зіграли внічию з казахстанським «Акжаїком» (1:1).

Рухівці активно розпочали поєдинок та кілька разів загрожували воротам суперника. Спочатку навіс Альваренги ледь не залетів за комірець голкіперу суперника, а потім удар Карабіна пройшов недалеко від стійки. Гол «жовто-чорні» забили на 29-ій хвилині – чудовий удар зі штрафного вдався Альварензі. Наприкінці першого тайму гравець «Акжаїку» також вдало виконав штрафний удар – 1:1.

У другій половині зустрічі «жовто-чорні» мали ще декілька моментів, але так і не змогли відзначитись вдруге. У підсумку – результативна нічия 1:1 у першому спарингу на турецькому зборі. Вже о 16:00 «Рух» проведе другий товариський матч проти естонської «Левадії».

«Рух» (Львів) – «Акжаїк» (Уральськ) 1:1 (1:1).