«РУХ-3» ВИГРАВ КУБОК ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ ЛЬВІВЩИНИ

Нічиєї на виїзді із «Самбором» вистачило «жовто-чорним», аби залишитись недосяжними у турнірній таблиці.

У 5-му турі Кубка Прем'єр-ліги Львівщини лідер турнірної таблиці «Рух-3» завітав у Самбір. У першому таймі «жовто-чорним» вдалося відзначитись голом. Так, на 35-ій хвилині рахунок відкрив Музичук. До слова, вихованець Академії «Руху» забив вже свій 6-й гол у 5-ти матчах.

Втім у другому таймі на 59-ій хвилині господарі зрівняли рахунок зусиллями Славецького. Водночас обидві команди догравали матч у неповних складах. Зокрема, спочатку на 69-ій хвилині з поля вилучили голкіпера «Самбора» Довгого. А у компенсований час червону картку перед собою побачив «рухівець» Бейзик. У підсумку, нічия 1:1.

«Рух-3» з 10-ма очками у 5 матчах виграв Кубок Прем'єр-ліги Львівщини, здобувши 3 перемоги, 1 раз зігравши внічию та зазнавши однієї поразки.

Кубок Прем'єр-ліги Львівщини, 5-й тур. ФСК «Самбір» – «Рух-3» (Львів) 1:1 (0:1)