«РУХ-3» ПОСТУПИВСЯ «НОВОМУ РОЗДОЛУ» У КУБКУ ЛЬВІВЩИНИ

«Жовто-чорні» на виїзді програли з рахунком 3:1, а гол у складі львів’ян забив Богун.

У Другому попередньому етапі Кубка Львівської області «Рух-3» відправився у гості в Новий Розділ, де зустрівся із місцевою командою. Господарі відкрили рахунок вже на 6-ій хвилині зусиллями Музики. А вже на 14-ій хвилині перевагу «Нового Роздола» подвоїв Томашевський.

У другому таймі господарі забили третій м’яч – відзначився Олексюк. «Рухівці» ж змогли забити один гол – у воротах «Нового Роздола» розписався Богун.

У підсумку, поразка «Руху-3» з рахунком 3:1. Відтак підопічні Богдана Єсипа та Максима Білого завершили свої виступи у 2023 році. Нагадаємо, раніше «жовто-чорні» здобули Кубок Прем’єр-ліги Львівщини.

Кубок Львівської області-2023. Другий попередній етап. ФК «Новий Розділ» – «Рух-3» (Львів) 3:1 (2:0)

11 листопада 2023 року. Новий Розділ, стадіон «Галичина»

Голи: Музика, 6, Томашевський, 14, Олексюк, 72 – Богун, 78

«Рух-3»: Воробйов, Паращук (Богун, 58), Піскун, Ярош (Байдак, 58), Дяк, Інноцент (Угринчук, 80), Саноцький (Крук, 58), Повханич (Дзюнь, 80), Майкл, Черкес (Мужиловський, 63), А. Федор (Кігницький, 63)