«РУХ-3» ІЗ ВОЛЬОВОЇ ПЕРЕМОГИ СТАРТУВАВ У КУБКУ ПРЕМ'ЄР-ЛІГИ ЛЬВІВЩИНИ

Завдяки двом автоголам юні «рухівці» втретє у сезоні перемогли «Погонь».

«Рух-3» розпочав свої виступи у Кубку Прем'єр-ліги Львівщини. У першому турі «жовто-чорні» вдома приймали львівську «Погонь».

Гості швидко відкрили рахунок – вже на 8-ій хвилині Бойко забив у ворота Ванівського. Відтак на перерву команди пішли за мінімальної переваги «Погоні». Втім у другій половині матчу «Рух-3» зумів перевернути гру. Так, протягом п'яти хвилин «жовто-чорні» тиснули на ворота суперника і не без долі везіння їм вдалося вирвати перемогу. Зокрема, на 72-ій та 77-ій хвилинах Паращин та Яценко відзначились автоголами.

У підсумку, вольова перемога юних «рухівців» та успішний старт у Кубку Прем'єр-ліги Львівщини.

Кубок Прем'єр-ліги Львівщини, 1-й тур. «Рух-3» (Львів) ЛСК «Погонь» (Львів) 2:1 (0:1)

23 серпня 2023 року. Винники, НТБ «Рух».

Голи: Паращин (автогол), 72, Яценко (автогол), 77 – Бойко Р. , 8

«Рух-3»: Ванівський, Турко, Кусий (Шандра, 46), Паращук, Цюрпалевич, Мікляш (Ярош, 90+2), Штокал (Бейзик, 46), Коваль (Ніколаєв, 42), Шайда (Лебідь, 46), Король (Бондар, 66), Музичук (Лапко, 84)