ПРЕМ’ЄР-ЛІГА ЛЬВІВЩИНИ. «РУХ-3» РОЗГРОМИВ «САМБІР»

У другому турі обласної першості «жовто-чорні» перемогли з рахунком 5:0.

«Рух-3» зіграв свій другий матч у Прем'єр-лізі Львівщини, у якому вдома приймав ФСК «Самбір».

Наприкінці першого тайму «жовто-чорні» відкрили рахунок у матчі зусиллями Дуця. Водночас друга половина гри зняла всі питання щодо переможця матчі – Черкес та Шандра за 3 хвилини забили по м'ячу. Також у середині другого тайму, на 68-ій хвилині, голом відзначився Байдак. Ну а на 89-ій хвилині Черкес поставив крапку у матчі, оформивши дубль.

У підсумку, розгромна перемога «Руху-3» з рахунком 5:0. Відтак «жовто-чорні» мають стовідсотковий результат у перших двох турах Прем'єр-ліги Львівщини й одноосібно очолюють турнірну таблицю.

Прем'єр-ліга Львівщини, 2-й тур. «Рух-3» (Львів) – ФСК «Самбір» 5:0 (1:0)