ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛ. ПЕРЕМОЖНЕ ЗАВЕРШЕННЯ РОКУ ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ АКАДЕМІЇ

У заключній грі 2022-го року команда «Рух» U-13 розгромила у рідних стінах на рік старших хлопців з «Покрови» – 3:0.

Номінально виїзна гра для «жовто-чорних» за проханням суперників відбулась на полі Академії. Підопічні Олега Легана дуже активно розпочали цей поєдинок. І вже 2-ій хвилині зустрічі повели в рахунку: Ілля Бодак отримав передачу у штрафному, розвернувся та вразив ворота «Покрови» – 1:0. Увесь перший тайм «рухівці» гарно комбінували та створили кілька хороших нагод, аби забити, але вдруге відзначитись вдалось лише перед самісіньким свистком на перерву. Атаку флангом результативним ударом у кут воріт результативно завершив Артем Федушко. А остаточний рахунок у матчі прямим ударом зі штрафного встановив Денис Гордєєв. Це сталось всередині другого тайму. У підсумку – 3:0 на користь «жовто-чорних». І хоч ця перемога ніяк не вплинула на розподіл місць у турнірній таблиці, хлопці точно пішли на зимову перерву з хорошим настроєм.