МЕМОРІАЛ ЕРНЕСТА ЮСТА. ЗАКЛЮЧНІ МАТЧІ ВИХОВАНЦІВ АКАДЕМІЇ «РУХУ» НА ГРУПОВОМУ ЕТАПІ

«Рух-2» розгромив «Поділля» з рахунком 7:0, тоді як «Рух-3» прикро поступився «Миколаєву» з рахунком 0:3.

У заключному турі групового етапу Меморіалу Ернеста Юста «Рух-2», який ще у попередньому поєдинку гарантував собі місце в 1/16 фіналу, зустрівся з «Поділлям». Ще у першому таймі «жовто-чорні» відзначилися двічі зусиллями Дуця та Грабовецького. В другому таймі дублі оформили Бейзик та Грабовецький. Тоді як ще один гол на рахунку Михальчука, який наприкінці гри отримав друге попередження та залишив команду в меншості.

У підсумку, розгромна перемога 7:0 та максимум очок на груповому етапі. Так, «Рух-2» виходить у плей-офф з першого місця у своєму квартеті.

Меморіал Ернеста Юста. Груповий етап. Третій тур. «Рух-2» (Львів) – ФК «Поділля» (Велика Березовиця) 7:0 (2:0)

25 лютого 2024. Винники, НТБ «Рух»

Голи: Дуць, 6, Грабовецький, 37, Бейзик, 51, 61, Ніколаєв, 57, 79, Михальчук 70

Вилучення: Михальчук, 86 (друге попередження)

«Рух-2»: Бакус (Харечко, 46), Паращук, Дуць (ГНП, 61), Кусий, Король (Михальчук, 61), Русяк (Хмельовський, 61), Добрянський, Грабовецький, Федор, Музичук (Бейзик, 46), Ніколаєв

Тоді як «Рух-3», будучи лідером групи після двох перемог у двох турах, приймав на своєму полі «Миколаїв». Гості забили швидкий м’яч вже на 2-ій хвилині – відзначився Цюпка. А на 24-ій хвилині Коваль реалізував пенальті. У другому таймі на 49-ій хвилині забив Адам й встановив остаточний рахунок у матчі – 0:3.

Зокрема, завдяки цій перемозі «Миколаїв» очолив групу, а «Рух-3» вийшов в 1/16 фіналу Меморіалу Ернеста Юста з другого місця.

Меморіал Ернеста Юста. Груповий етап. Третій тур. «Рух-3» (Львів) – ФК «Миколаїв» 0:3 (0:2)

Голи: Цюпка, 2, Коваль, 24 (пенальті), Адам, 49

«Рух-3»: Саган, Дзюнь (Шпір, 25), Фіцик (Дорош, 46), Гончарук (Свистун, 20), Дяк, Муха, Угринчук, Богун (Саноцький, 61), Паньківський, Мужиловський, Байдак (Крук, 46)