КУБОК ДЮФЛ. ТРИ ПЕРЕМОГИ АКАДЕМІЇ «РУХУ»

Команди Академії «жовто-чорних» 16 листопада зіграли проти «УФК-Карпати» та ДЮСШ «Рух».

У віковій категорії U-14 «рухівці» поступились «УФК-Карпати». На перерву команди пішли за нічийного рахунку – 1:1, за «Рух» відзначився Дзюринець. Але у другому таймі «жовто-чорні» пропустили тричі. У підсумку – поразка 1:4.

На рік старші вихованці Академії здобули перемогу у дербі з «УФК-Карпати» з рахунком 2:1. Ще на початку поєдинку Літвінчук відзначився дублем та приніс перемогу своїй команді.

Команда Академії U-17 зустрілась з ДЮСШ «Рух». У запеклому поєдинку перемогу здобули вихованці Академії «жовто-чорних» – 4:3. Голами відзначились Денісов, Мужиловський, Бондарь та Угрінчук.

А найстарша команда «Руху» впевнено перемогла «УФК-Карпати» з рахунком 3:1. За «жовто-чорних» забивали Коваль, Штокал та Музичук.