ЛЕОНІД КУЧУК: «ІНДИВІДУАЛЬНІ ПОМИЛКИ У ГРІ З «МЕТАЛІСТОМ» ЗІГРАЛИ З НАМИ ЗЛИЙ ЖАРТ»

Післямова головного тренера «Руху» Леоніда Кучука після поразки від «Металіста» (1:2) у першому турі УПЛ.

- По-перше, хочу привітати усіх з Днем Незалежності України, а також з початком чемпіонату. За свої 63 роки я вперше зіграв такий матч.

Поєдинок проходив в незвичних умовах, тому мав незвичний характер. Хочу похвалити суперника, «Металіст» – швидка команда, у них гарні переходи з оборони в атаку. Ми ж зробили кілька індивідуальних помилок, які сьогодні зіграли з нами злий жарт.

Потрібно рухатись далі, грати матчі чемпіонату. Ми будемо це робити за будь-яких умов. З перервами, без перерв… Будемо аналізувати суперників та рухатись далі.