ГРИГОРІЙ КОЗЛОВСЬКИЙ: «ЗАКЛИКАЮ КЛУБИ УПЛ БЕЗКОШТОВНО ВІДДАТИ ПРАВА НА ТРАНСЛЯЦІЇ НАЦІОНАЛЬНИМ КАНАЛАМ»

Президент «Руху» Григорій Козловський висловився щодо створення єдиного телевізійного пулу УПЛ.

 

 

– Наскільки мені відомо, в УПЛ є 2 пропозиції щодо купівлі телеправ. Megogo запропонував 100 тисяч доларів на рік усім клубам – це приблизно по 4,5 тисячі доларів на кожного. А Setanta запропонувала 1,5 мільйона, з вирахуванням того, що йде на УАФ, це по 60-70 тисяч доларів на клуб.

Я не сприймаю це інакше, як подачку. Вважаю, що клуби мають мати гідність та проявити свою позицію. Якщо завтра наш клуб і буде голосувати за щось, то тільки за телепул безкоштовної трансляції матчів для українців.

Я розумію, що медіаплатформам зараз також важко платити гроші за чемпіонат України, що клубам потрібні кошти для існування, але такі пропозиції – це ніщо інше, як подачка. Футбольний клуб «Рух» у цьому фарсі брати участь точно не буде. Це наша офіційна позиція. Ми знаємо собі ціну.

Тому я закликаю усі клуби відмовитись від таких пропозицій і безкоштовно віддати права на трансляції національним каналам. Нехай люди дивляться футбол та отримують задоволення. Колись в Англії клуби на 3 роки відмовились від грошей за трансляції і показували футбол безкоштовно, чим підняли інтерес серед вболівальників. Зараз права на трансляцію коштують більше 5 мільярдів за сезон. Думаю, що нам потрібно працювати у цьому напрямку.


loading...

3 коментарів

 • А

  Анатолій

  7 серпня 2022 р., 13:49

  Добрий день Григорій Петрович, в мене до вас запитання. Скажіть будь ласка в Солонці ви відкрили свій філіал. Чи могли б ви відкрити свій філіал в м. КОМАРНО. В нас чудовий стадіон, на якому раніше свого часу еаша команда виступала в другій лізі України. Також наша команда приймала Київське динамо ,в кубку України. На даний час внас є дуже багато талановитих дітей, серед яких є діти талановиті, але їхні батьки немають змоги возити дітей на тренування до Львова чи в Солонку. Ви тільки гляньте через інтернет на наш сталіон та нашу округу.,

 • Ю

  Юрій

  4 серпня 2022 р., 03:13

  Патріотично і вчасно. Козловський Непересічна людина.

 • С

  Сергій

  3 серпня 2022 р., 16:24

  Підтримую Вас.

Схожі новини