ЮРІЙ ПАНЬКІВ: «НАСТАВ ЧАС ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЛЬВОВА»

Першого літнього новачка Юрія Паньківа «Рух» представив на LVIV FAN FESTIVAL. Новоспечений голкіпер «жовто-чорних» у коментарі клубному медіацентру розповів про повернення у рідне місто та свої амбіції в команді. 
 


– Я щасливий опинитися в «Русі». Дуже добре знаю гравців, керівництво та весь персонал клубу. Гадаю, з адаптацією проблем не повинно бути. Із спортивним директором «Руху» Володимиром Лапіцьким ми вже давно вели перемовини. Він ще швидше хотів, щоб я перейшов сюди. Якщо бути відвертим, то я мріяв про повернення до Львова. Тут мешкає моя сім’я, відтак, я вирішив повернутися додому. 

В мене був чинний контракт із «Олександрією», який змушений був допрацювати до кінця. Після перемовин з президентом клубу ми гарно розійшлися. Я дуже вдячний «Олександрії», адже цей клуб багато для мене зробив, як у футбольному житті, так і в сімейному. Мої дітки народилися саме в Олександрії. У мене там багато друзів. Все ж настав час повернутися до Львова та допомогти «Руху» добиватися хороших результатів. 

Місце в основному складі потрібно здобувати важкою працею. Оцінювати повинен не я, а тренерський штаб. Хто буде сильніший – той буде грати. У свої 36 років я побував у різних командах і бачив все. Жоден тренер не є собі ворогом і не буде ставити слабшого у стартовий склад. Найголовніше – власні амбіції не ставити вище команди. Важливий результат. Буду допомагати команді роздягальні чи робитиму це на полі – це не є найголовніше. Важливо, щоб ми вийшли на хороший рівень. Я знаю амбіції керівництва клубу. Для львівських вболівальників потрібна команда з хорошими результатами. Я знаю, що в такому випадку люди підуть на стадіон і будуть підтримувати нашу команду, вболівальники прагнуть результат. Буде хороша гра – все буде гаразд. Із головним тренером я свого часу працював ще у «Сталі». Іван Федик на той час був помічником Леоніда Кучука. Ми добре знайомі. Головне зараз плідно попрацювати і підготуватись до чемпіонату. 

Я бачив практично кожну гру «Руху». Кінцівку сезону «жовто-чорні» провели дуже класно. З’явився малюнок гри та впевненість. Помітно неозброєним оком, в який футбол прагне грати команда. Мені це дуже симпатизує. Гравці зрозуміли, що від них вимагає тренерський штаб. Відтак, результат наприкінці сезону прийшов не просто так. Після першого кола багато хто списував «Рух», а команда довела, що робили зарано. 

У «Руху» – чудова Академія. Про неї вже багато хто говорить. Це потрібно побачити самим. Словами важко описати її масштаби. 
 


loading...

0 коментарів

    Схожі новини