ІГОР ДЕДИШИН: «ЮРІЙ БАКАЛОВ СТАНЕ ЛІДЕРОМ ПРОЄКТУ ПІД НАЗВОЮ АКАДЕМІЯ «РУХУ»

Генеральний директор футбольного клубу «Рух» Ігор Дедишин розповів про головні завдання, які стоятимуть перед Юрієм Бакаловим на посаді директора Академії «Руху».

 

 

– Ідея запросити Юрія Михайловича на цю посаду виникла давно. Але він працював тренером у ЛНЗ. Як тільки сталося так, що їхні дороги з цим клубом розійшлися, ми знову активізували наші зусилля для того, щоби все ж залучити в наші ряди такого українського топ-спеціаліста та підсилити нашу Академію.

Насамперед Юрій Бакалов є лідером. Тому для нас він стане лідером проєкту під назвою Академія «Руху». Це дуже важливо для нас. Окрім того, що він є вожаком, я вважаю його ще й топ-людиною. А людські якості – це дуже важливо. Ми завжди врівноважуємо професійні та людські якості. До речі, під час відбору працівників чи футболістів звертаємо на це особливу увагу. Бо саме люди з яскраво вираженими позитивними людськими якостями формують хорошу атмосферу в колективі – як у футбольній команді, так і на інших щаблях діяльності клубу.

Головне, щоби він зараз адаптувався, вивчив наших тренерів, нашу систему роботи. У нас співпадають ідея, напрямок і бачення підготовки та розвитку молодих футболістів. Ми довго на ці теми спілкувалися та дійшли згоди.

Жодних різких коливань чи тектонічних зрушень не відбуватиметься, ми просто будемо вдосконалювати ті наші напрацювання, які в нас є. Ми маємо багато молодих тренерів, які можуть багато чому навчитися в Юрія Михайловича. Його ж завдання – зробити ідеальну робочу атмосферу в колективі.

Звичайно, що в нас є великі амбіції. Ми реально хочемо, щоби за всіма критеріями, параметрами та напрямками це була найкраща Аакадемія в Україні. Таких критеріїв є дуже багато, ми про них говорили з Юрієм Бакаловим, деталізували й оцифрували їх. Я впевнений, що він зможе все це реалізувати.

Також хочемо з приходом Юрія Михайловича запровадити нову систему мотивації для тренерів, положення про їх кар’єрне зростання. Тобто в разі хорошої роботи, прогресу в ній вони мають отрмувати підвищення. Це має бути постійний безперебійний процес, який би сприяв їхньому розвитку як тренерів-особистостей і розвитку клубу в цілому.


loading...

1 коментарів

  • І

    Ірина

    5 лютого 2023 р., 15:22

    Цікавить чи планується в цьому року перегляд юнаків 2008 р.н для вступу до Академії?

Схожі новини