ЖЕСТ ПІДТРИМКИ І ДОПОМОГИ ВІД «ДИНАМО»!

Футбольний клуб «Рух» звернувся до керівництва київського «Динамо» з проханням проводити свої домашні матчі на стадіоні імені Валерія Лобановського. Кияни відповіли згодою.
 


Відповідний лист-звернення «Рух» надіслав на ім’я Першого віце-президента «Динамо» Віталія Сівкова. 
 


У відповідь керівництво «Динамо» надіслало лист, у якому заявили, що не заперечують проти проведення домашніх матчів першої команди «Руху» на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.
 


Футбольний клуб «Рух» висловлює щирі слова подяки київському «Динамо» та його Президенту Ігорю Суркісу за публічну підтримку. Ігор Михайлович особисто сконтактував з Григорієм Козловським і протягнув руку допомоги ФК «Рух» у ситуації, що склалася. 

ФК «Динамо» першим (сподіваємось, наразі першим) з поміж українських клубів висловив чітку й однозначну позицію щодо переслідувань з боку УАФ нашого клубу. Для нас це сигнал, що в українському футболі, попри суперництво на полі, є клуби з позицією і не бояться її публічно висловлювати. 

Ми у свою чергу запевняємо, й  надалі підтримуватимемо усі клуби, які йдуть проти тої свавільної системи, яка утворилась нині в українському футболі, і Його Величності «Царя всія футболу». Можемо запевнити наших вболівальників, футбольну спільноту, друзів і недругів, що ми продовжуємо нашу боротьбу і віримо в перемогу. 

P.S. У п‘ятницю 16-го липня на адресу нашого клубу надійшов лист, у якому УАФ заборонила «Руху» проводити домашні матчі на тернопільському міському стадіоні імені Романа Шухевича. 
 


Великий фізкульт-привіт чиновникам УАФ та вашому Патрону! Друзям - усе! Ворогам - закон?


loading...

5 коментарів

 • В

  Володимр

  19 липня 2021 р., 14:54

  Зніматися з чемпіонату неможна. Це злочин проти вболівальників Львівщини.

 • В

  Володимир

  19 липня 2021 р., 14:52

  Як просуваються справи щ ремонтом України. Тільки не кажіть що він вами не орендується.

 • Р

  Руслан

  19 липня 2021 р., 10:30

  Чи 7-ий рік війни це все ще форс-мажор?

 • Р

  Руслан

  19 липня 2021 р., 10:28

  А цікаво де буде грати "Шахтар", "Зоря"? Чи вони перереєструвалися з Луганська і Донецька відповідно? Чи 7-ий

 • О

  Олександр

  19 липня 2021 р., 09:43

  Доброго дня. А чому в Тернополі не можна, а на Лобановського можна?

Схожі новини