ГОЛ ІВАНА ДЕНИСОВА ДОПОМІГ ЗБІРНІЙ УКРАЇНИ U-17 ПЕРЕМОГТИ ОДНОЛІТКІВ З КІПРУ

Також у спарингу за «синьо-жовтих» зіграли «рухівці» Назар Бондар, Артем Угринчук та Максим Баршак, а збірна перемогла кіпріотів з рахунком 2:0.

Збірна України U-17 у Сотирі провела перший товариський матч з однолітками з Кіпру під час короткочасного збору в рамках підготовки до фінальної частини Євро-2024.

Так, у цьому поєдинку в стартовому складі «синьо-жовтих» вийшли «рухівці» Назар Бондар (провів на полі 75 хвилин) та Артем Угринчук. Тоді як Максим Баршак та Іван Денисов вийшли на заміну на 61 хвилині матчу, а форвард «жовто-чорних» забив другий гол збірної на 67-ій хвилині матчу. У підсумку, українські юнаки перемогли своїх кіпрських суперників з рахунком 2:0.

Додамо, що це й матч став дебютним для Артема Угринчука та Максима Баршака у складі збірної України U-17.

Попереду у підопічних Юрія Мороза ще один спаринг проти кіпріотів, який відбудеться 11 квітня. Стартовий свисток цього товариського матчу пролунає о 16:30.