RUHMAN. ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ЛЬВОВА

Багато мешканців Львова помітили, що наше місто охороняє таємний захисник. Та ніхто ніколи його не бачив. Кожної ночі він прокидається лише тоді, коли всі сплять, бореться з ворогами і на ранок залишається інкогніто. Але прийшов час відкрити своє лице: Рухмен– наш український супергерой та нова оборона Львова.
 


Він – нащадок козаків, народився в українській сім’ї, де поважають традиції та з покоління в покоління передають звичай захищати рідну землю. Він витриваліший за Капітана Америку та швидший за Флеша, сильніший, ніж Халк та точніший, ніж Спайдермен. Марвел ним би пишався, але він наш.

А ще у Рухмена є унікальна суперсила – це заряджати усіх навколо позитивною енергією та мотивувати на перемогу. До того ж, він справжній фанат львівського футболу, тому  живиться повними трибунами, голосними піснями та забитими голами улюбленого клубу в ворота суперників. Його слабкість – це львівські смаколики, ніколи не може встояти перед чимось смачненьким та любить пригощати інших. 

Вранці ви можете зустріти Рухмена на пробіжці в Стрийському парку,  в обід – на каві десь на Площі Ринок, ввечері – на «Арені Львів» на матчі «Руху», а вже вночі, коли все місто спить, він віддано обороняє Львів від злих ворогів, щоб наступного дня кожен мешканець прокинувся з думкою, що йому дуже пощастило, адже він живе в найбезпечнішому, найпривітнішому та найфутбольнішому місті країни.


loading...

0 коментарів

    Схожі новини