МАТЧ «РУХ» – «ІНГУЛЕЦЬ» МОВОЮ ЧИСЕЛ І ФАКТІВ

Перша перемога Пономарьова, третій дубль Климчука й інші статистичні особливості поєдинку львівської та петрівської команд.

«Рухівці» провели 4-ий матч з «Інгульцем» в Українській Прем’єр-лізі та здобули першу перемогу, яка виявилася розгромною (до цього 2 нічиї та поразка). «Жовто-чорні» перервали безгольову серію з петрівською командою, яка тривала 228 хвилин.

Завершилася безвиграшна серія «Руху», яка тривала 9 ігор: 4 нічиї та 5 поразок.

Львівська команда здобула 10-ту домашню перемогу в Українській Прем’єр-лізі. «Рухівці» перервали 2 домашні клубні серії в УПЛ: безвиграшну, яка тривала 6 ігор (5 нічиїх і поразка), та нічийну (3 поєдинки).

3=1-204.12.2021-09.09.2022«Зоря»3:1

Два голи Юрія Климчука стали 15-им дублем для «Руху» в усіх турнірах: 3 – в УПЛ, 7 – у Першій лізі, 5 – у Другій лізі. Для самого нападника це 3-ій дубль у складі «жовто-чорних» у всіх турнірах, в тому числі перший – в УПЛ (у 93-ій грі).

УСІ ДУБЛІ ЮРІЯ КЛИМЧУКА У СКЛАДІ «РУХУ»

ДатаТурнірСуперникРахунок
28.05.2019Перша ліга«Суми»10:1 (вдома)
08.09.2019Перша ліга«Чорноморець»2:0 (вдома)
08.05.2023 УПЛ«Інгулець»3:0 (вдома)

«Рух» за тренерства Віталія Пономарьова здобув першу перемогу (у 8-ій грі).

Це 70-ий «сухий» матч «жовто-чорних» у всіх турнірах: 17 – в УПЛ, 13 – у Другій лізі, 3 – в Кубку України, 37 – у Першій лізі.

«Рухівці» провели 30-ий матч у статусі господарів поля на «Арені Львів» у всіх турнірах: 29 – в УПЛ, 1 – у Другій лізі. Баланс усіх ігор: 10 перемог, 14 нічиїх, 6 поразок; різниця м’ячів – 42-29.

Безгольова серія «Інгульця» триває 435 хвилин. Сергій Ковалець на чолі різних клубів зазнав 50-ої поразки в УПЛ.

«Рух» провів 4-ий матч в УПЛ за арбітражу харків’янки Катерини Монзуль – 3 перемоги та нічия.