«РУХ» – «ЛЬВІВ»: 5 ФАКТІВ ПРО МАТЧ

Матч 27-го туру УПЛ між львівським «Рухом» і «Львовом» відбудеться сьогодні (в неділю, 21-го травня) на «Арені Львів», початок – о 17:00.

«Рух» проведе 70-ий матч у рамках Української Прем’єр-ліги. На цьому рівні «жовто-чорні» зіграли 4 поєдинки зі «Львовом»: одна перемога, дві нічиї, одна поразка; різниця м’ячів – 3-3 (за хронологією – 0:0, 1:1, 1:0, 1:2).

Львівське дербі стане 10-ою грою для Віталія Пономарьова на посаді головного тренера «Руху» (до цього – одна перемога, 4 нічиї, 4 поразки). Безпрограшна домашня серія «рухівців» триває 4 поєдинки: перемога та 3 нічиї.

Максим Грисьо та Роман Никитюк зі «Львова» свого часу виступали за «Рух». Грисьо приєднався до «жовто-чорних» у серпні 2017-го року та провів 2 сезони (43 матчі, 2 голи). Никитюк грав за «рухівців» від початку 2018-го року до кінця 2019-го (29 матчів, 5 голів). Олексій Довгий із «Руху» свого часу провів за «Львів» в УПЛ 27 ігор (4 голи).

Програшні клубні антирекордні серії «Львова» – як загальна, так і гостьова, – тривають в УПЛ по 9 ігор. Безгольова серія «синьо-золотих» – 315 хвилин. «Львів» за тренерства Анатолія Безсмертного (в різні періоди) на полях суперників унічию ще не грав – у 10-ти матчах перемога та 9 поразок.

Попередній домашній матч «Руху» зі «Львовом» (29-го серпня 2021-го року) завершився перемогою «жовто-чорних» із рахунком 1:0 (після автогола Ренана Оліверйри). Цього сезону в зустрічі першого кола на стадіоні «Скіф» (10-го листопада 2022-го року) «Львів» переміг 2:1. На голи Владислава Бугая та Бориса Крушинського до перерви відповів Бренер Таллес у другому таймі.