НАЗАР БОНДАР ЗАБИВ ГОЛ ТА ВІДДАВ АСИСТ ЗА ЗБІРНУ УКРАЇНИ U-17

Також у матчі еліт-раунду кваліфікації на Євро-2024 проти однолітків зі Швейцарії зіграв «рухівець» Іван Денисов, а «синьо-жовті» перемогли з рахунком 3:0.

Вихованці Академії «Руху» допомогли збірній України U-17 здобути перемогу у матчі еліт-раунду кваліфікації на Євро-2024 проти однолітків зі Швейцарії.

Зокрема, Назар Бондар вийшов у стартовому складі та провів на полі 89 хвилин, віддавши асист на перший гол та забивши третій гол у ворота швейцарців. Водночас Іван Денисов вийшов на поле на 74-ій хвилині, а Україна у підсумку перемогла з рахунком 3:0.

Нагадаємо, це вже друга перемога підопічних Юрія Мороза у кваліфікації. Далі на «синьо-жовтих» чекає поєдинок зі Словаччиною, який відбудеться 12 березня. Так, у фінальну стадію Євро-2024 за підсумками березневих матчів вийдуть вісім переможців груп еліт-раунду відбору та сім володарів других місць із найкращими результатами. До них приєднається країна-господар.