МАТЧ «ШАХТАР» – «РУХ» МОВОЮ ЧИСЕЛ ТА ФАКТІВ

Перервана безпрограшна серія «жовто-чорних» у чемпіонаті, наймолодший дебютант «Руху» в УПЛ, ювілейні матчі Дідика і Сича та інші факти матчу «Шахтар» – «Рух».

«Рух» зазнав 70-ї поразки у всіх турнірах: 33 – в УПЛ, 4 – у Другій лізі, 26 – у Першій лізі та 7 – в Кубку. Також «жовто-чорні» ще не набирали очки у гостьових матчах з «гірниками» (4 поразки). Загалом львів’яни втретє поступилися з рахунком 1:3 і втретє це сталось у гостьовому поєдинку.

Поразка від «Шахтаря» завершила одразу три рекордних серії «Руху» в УПЛ: загальну переможну, яка тривала 4 гри, гостьову переможну – 3 гри та гостьову безпрограшну – 5 ігор (3 перемоги та 2 нічиї).

0:3

Крім того, перервалася й загальна безпрограшна серія «жовто-чорних» у чемпіонаті, яка тривала 7 ігор: 4 перемоги та 3 нічиї.

0:1 (д)

У складі «Руху» дебютували Клайвер та Мухаммад Джурабаєв. Водночас Джурабаєв став першим в УПЛ гравцем 2008 року народження. Також Мухаммад – наймолодший дебютант «жовто-чорних» у чемпіонатах України (16 років та 63 дні).

Роман Дідик провів 55-й матч в УПЛ у складі «Руху», в тому числі 2-й в статусі капітана. У свою чергу Олексій Сич зіграв 40-й матч у чемпіонатах України за «жовто-чорних».

«Шахтар» збільшив свою переможну серію в УПЛ до 8 ігор, а на своєму полі – до 6 матчів. Загалом це була 670-та перемога «гірників» в УПЛ.

Капітан донецької команди Тарас Степаненко провів свій 500-й матч на клубному рівні у всіх турнірах.