МАТЧ «РУХ» – ЛНЗ МОВОЮ ЧИСЕЛ ТА ФАКТІВ

Четверта поспіль перемога «Руху» в УПЛ, сьомий «сухий» матч «жовто-чорних» у поточному чемпіонаті, завершення безвиграшної домашньої серії львів’ян та інші факти матчу «Рух» – ЛНЗ.

«Рух» вперше переміг ЛНЗ в УПЛ у 2-й грі між цими суперниками. Водночас це четверта поспіль перемога «жовто-чорних» у чемпіонатах України, що є рекордною серією для львів’ян. Також у 6-й раз в УПЛ «Рух» переміг з рахунком 1:0, в тому числі 2-й – на своєму полі.

Завершилася рекордна безвиграшна домашня серія «жовто-чорних», яка з 19 серпня тривала 8 матчів в УПЛ: 7 нічиїх та поразка.

3:1

«Рух» зіграв 95-й матч в УПЛ: 27 перемог, 36 нічиїх та 32 поразки, м’ячі 107-118. Водночас це був 35-й поєдинок «жовто-чорних» при Віталію Пономарьову: 13 перемог, 15 нічиїх та 7 поразок, різниця м’ячів: 45-32.

Остап Притула забив свій другий гол після виходів на заміну. Крім того, це був 24-й гол джокерів «Руху» в УПЛ. Також Притула вперше пробив пенальті у своєму 68-му матчі й зумів його реалізувати.

«Жовто-чорні» забили свій 11-й поспіль пенальті в чемпіонатах України, що є клубним рекордом. У той же час реалізований Притулою одинадцятиметровий став 10-м забитим домашнім пенальті львів’ян в УПЛ (при 13 спробах). Пенальті у ворота ЛНЗ на 90+5 хвилині також став повторенням найпізнішого для «Руху» одинадцятиметрового у всіх турнірах. Так, раніше, 9 травня 2021 року, на цій же хвилині Данііл Кондраков влучно пробив з «позначки» у ворота «Дніпра-1».

«Рухівці» зіграли свій 7-й «сухий» матч у сезоні в УПЛ і це – повторенням клубного рекорду.

Низка футболістів «Руху» зіграла свої ювілейні матчі у грі з ЛНЗ. Так, свій 40-й матч у складі «жовто-чорних» провів Олексій Сич, якому в день поєдинку виповнилося 23 роки: 39-й – в УПЛ та 1 – в Кубку. Тоді як Ілля Квасниця зіграв свій 30-й матч у чемпіонатах України, а Євгеній Пастух – 20-й.

Перервалась безпрограшна гостьова серія ЛНЗ в УПЛ, яка тривала 5 ігор: 3 перемоги та 2 нічиї. Також це був 80-й матч Олега Дулуба біля керма різних клубів УПЛ, в якому його підопічні зазнали 30-ї поразки.