МАТЧ «ДНІПРО-1» – «РУХ» МОВОЮ ЧИСЕЛ ТА ФАКТІВ

90-та перемога «Руху» в усіх турнірах, рекорд Віталія Пономарьова, 80-й «сухий» матч «жовто-чорних» та інші факти матчу «Дніпро-1» – «Рух».

«Рух» здобув 90-ту перемогу у всіх турнірах: 25 – в УПЛ, 22 – у Другій лізі, 38 – у Першій лізі та 5 – в Кубку. Зокрема, 51 раз «жовто-чорні» перемагали на своєму полі і 39 – в гостях. Також вп’яте в УПЛ львів’яни перемогли з рахунком 1:0, в тому числі 4-й раз – на чужому полі.

1:0 (г)

Безпрограшна гостьова серія «жовто-чорних» продовжується 4 матчі (2 перемоги та 2 нічиї) і це –  повторення клубного рекорду.

Віталій Пономарьов провів 33-й матч біля керма «Руху» в УПЛ та став новим тренером-рекордсменом львів’ян, випередивши Леоніда Кучука.

Завершилася переможна серія «Дніпра-1» в матчах з «Рухом», яка тривала в чемпіонатах 4 гри. Крім того, дніпряни вперше не забили голи в особистих зустрічах з «жовто-чорними».

Примітка: *серія триває.

Едуард Сарапій забив свій перший автогол в УПЛ (у 47-й грі). Цей гол став найшвидшим з усіх 6-ти автоголів суперників «Руху» в чемпіонатах – на 5-й хвилині. Водночас це й найшвидший з усіх 5-ти автоголів «Дніпра-1» в УПЛ.

«Рух» зіграв свій 80-й «сухий» поєдинок у всіх турнірах, в тому числі 26-й в УПЛ. Так, на своєму полі львів’яни зберігали ворота «на замку» 41 раз, а в гостях – 39.

Низка «рухівців» у Дніпрі провели свої ювілейні матчі. Зокрема, 30-й  матч в складі «жовто-чорних» відіграв Ілля Квасниця: 28-й – в УПЛ та 2 – в Кубку. Тоді як Євгеній Пастух провів свій 20-й матч за «Рух»: 18-й – в УПЛ та 2 – в Кубку. А Дмитро Ледвій зіграв 20-й матч у складі львів’ян в УПЛ.

Різні клуби Юрія Максимова зазнали 80-ї поразки у всіх турнірах, в тому числі 70-ї в УПЛ.

«Жовто-чорні» перервали гольову серію «Дніпра-1» в УПЛ, яка тривала 8 ігор (15 голів).