РУХ – АГРОБІЗНЕС. ПІСЛЯМОВА ТРЕНЕРІВ

Коментарі головного тренера «Руху» Івана Федика та наставника «Агробізнеса» Олександра Чижевського після спарингу. 
 


Іван ФЕДИК, головний тренер ФК «Рух»: «Дві команди сьогодні старались на полі. «Агробізнес» – дуже хороша команда. Загалом, вдався дуже добрий спаринг, як для останнього товариського матчу перед початком чемпіонату. Обидві команди сьогодні грали на зустрічних курсах. Ми намагалися контролювати м’яч. Було спекотно, але ніхто не відсиджувався в обороні. 

Пропустили після стандарту, але хлопці молодці, що дотерпіли до кінця та зрівняли рахунок. Дуже важливо, що в команди є характер. Зрозуміло, усім було важко. Всі чекаємо на старт чемпіонату. Грали фактично без замін, натомість, в «Агробізнеса» тренерський штаб по ходу гри випустив багато свіжих футболістів на поле. 

Загалом літні збори пройшли успішно. Ми виконали запланований об’єм роботи. Хотілося б трохи кращих суперників за рівнем, щоб більше прогресувала молодь. Важливо, щоб був хороший спротив. Молодь – нестабільна, але моментами демонструє якісну гру. Подивимося, як молоді гравці проявлять себе в чемпіонаті». 
 


Олександр ЧИЖЕВСЬКИЙ, головний тренер ФК «Агробізнес»: «Це була наша остання контрольна гра. Я задоволений самовіддачею гравців. Хлопці під навантаженнями, адже ми тренуємося у дворазовому режимі. За такої спеки зіграли добре проти команди УПЛ. Важливо, що на полі була ігрова дисципліна. Розуміли, що не будемо грати першим номером. Наголошував, щоб при можливості мої футболісти пресингували гравців «Руху». Забили після стандарту. Згодом могли забивати і другий м’яч, якби деякі футболісти прийняли правильне рішення на полі.  

«Рух» грає у комбінаційний футбол та добре контролює м’яч. У львів’ян багато футболістів, які люблять працювати з м’ячем. Це хороша команда, яка ще попсує нерви своїм суперникам в УПЛ. Найголовніше, щоб у них все було добре.

Мені дивно, що стадіон «Україна» позбавили права приймати матчі Української Прем’єр-ліги. Насправді, це смішно. На цьому стадіоні я ріс, як футболіст, а згодом працював тренером. У мене був шок після цієї інформації, адже якщо порівняти стадіон «Україна» та деякі інші арени, які мають 3-ю категорію, то це рішення виглядає безглуздим. Так, недоліки можуть бути, але їх можна швидко виправити. Стадіон «Україна» – це історія західної України».


loading...

0 коментарів

    Схожі новини