ЖФК «РУХ» ПОСТУПИВСЯ «МИНАЮ»

Львів’янки вдома програли жінкам із Закарпаття з рахунком 1:11.

У 12-му турі жіночої Першої ліги ЖФК «Рух» на своєму полі приймав «Минай». Ще до перерви гості забили п’ять голів у ворота львів’янок. Так, Леспух відкрила рахунок на 2-ій хвилині матчу. Також у першій половині матчу відзначились Барінова та Шалімова, а Івасько оформила дубль.

В другому таймі гравчині «Минаю» продовжили забивати голи: Леспух відзначилась ще двічі та оформила хет-трик, а її досягнення згодом повторила Шалімова. Також по голу забили Якимчук та Сірмай. Наприкінці матчу «рухівки» змогли забити гол престижу – відзначилась Гримак.

У підсумку, поразка львів’янок з рахунком 1:11. Свій наступний матч ЖФК «Рух» зіграє у суботу, 4 травня, на виїзді проти ДЮСШ №1 з міста Хмельницький.

Жіноча Перша ліга, 12-й тур. ЖФК «Рух» (Львів) – «Минай» 1:11 (0:5)

14 квітня 2024 року. Винники, НТБ «Рух»

Голи: Гримак, 90 – Леспух, 2, 48, 54, Барінова, 12, Івасько, 18, 39, Шалімова, 43, 51, 70, Якимчук, 53, Сірмай, 86

ЖФК «Рух»: Лапчак, Наумич, Дика, Дзюба, Луцків (Ястремська, 46), Волошин, Рибарук, Демчук, Ярмак (Кішко, 20), Данильчук (Петелецька, 87), Гримак