ЖФК «РУХ» НА ВИЇЗДІ РОЗГРОМИВ ДЮСШ №1 З ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

«Жовто-чорні» забили 8 голів у ворота хмельничанок.

У 13-му турі жіночої Першої ліги ЖФК «Рух» завітав у Хмельницький, де зустрівся з місцевою ДЮСШ №1. Ще у першому таймі львів’янки забили чотири голи у ворота своїх суперниць. Так, на 9-ій хвилині Анастасія Гримак відкрила рахунок у матчі, а на 28-ій – подвоїла перевагу «жовто-чорних». Також до перерви відзначились Роксолана-Марія Рибарук та Жанна Волошин.

В другій половині гри Вікторія Данильчук протягом хвилини оформила дубль, після чого на 73-ій хвилині відзначилась Аліна Ярмак, яка за мить до цього з’явилася на полі. А на 90-ій хвилині Волошин також забила вдруге, встановивши остаточний рахунок у матчі – 8:0 на користь «Руху».

В останньому турі «жовто-чорні» у неділю, 12 травня, на своєму полі прийматимуть новояворівську «Янтарочку».

Жіноча Перша ліга України, 13 тур. ДЮСШ №1 (Хмельницький) – ЖФК «Рух» (Львів) 0:8 (0:4)

4 травня 2024 року. Хмельницький, стадіон «Поділля»

Голи: Гримак, 9, 28, Рибарук, 35, Волошин, 43, 90, Данильчук, 60, 61, Ярмак, 73

ЖФК «Рух»: Лапчак, Дзюба, Ястремська (Луцків, 79), Кішко, Данильчук, Дика, Демчук (Ярмак, 72), Козловська, Рибарук, Волошин, Гримак