МЕМОРІАЛ ЕРНЕСТА ЮСТА. ВИХОВАНЦІ АКАДЕМІЇ СТАРТУВАЛИ З ПЕРЕМОГИ

У дебютному матчі товариського турніру «жовто-чорні» здобули впевнену перемогу над ФСК «Колос» (Прилбичі).

Підопічні Володимира Безуб’яка зробили гру ще до перерви, забивши у ворота суперників три голи. Уперед львів’ян вивів Максим Музичук, а через кілька хвилин перевагу своєї команди подвоїв Назар Бондар. Він же ще у першому таймі оформив дубль, вдруге вигравши дуель у кіпера «Колоса». По перерві господарі продовжували атакувати, проте реалізувати свої нагоди у забитий гол так і не вдалось. У підсумку, 3:0 – юніори «Руху» розпочинають шлях на турнірі з упевненої перемоги.

Меморіал Ернеста Юста. «Рух» U-19 (Львів) – ФСК «Колос» (Прилбичі) 3:0.

4 лютого 2023 року. Винники, Академія ФК «Рух».
Голи: Музичук, 12, Бондар, 17, 48.

«Рух» U-19: Воробйов (Якимчук, 60), Гришкевич (Гажа, 46), Паращук (Дорош, 46), Турко , Лапко (Савчук, 46), Мікляш (Пилипенко, 46), Лебідь (Чідозі, 46), Угринчук (Обіміна, 46), Бондар (Бейзик, 70), Музичук (Гордійчук, 60), Коваль.