МЕМОРІАЛ ЕРНЕСТА ЮСТА. «РУХІВЦІ» – ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПОВОГО ЕТАПУ

Вихованці Академії у заключному матчі групового етапу здобули впевнену перемогу над «Сокалем-Датський Текстиль» з рахунком 3:1.

«Жовто-чорні» тричі розписались у воротах суперника. У першому таймі вже на 15-ій хвилині рахунок відкрив Музичук. Втім, гості зуміли відновити паритет ще до перерви. Все ж у другій сорока п’ятихвилинці «рухівці» забили ще двічі у ворота суперника. Голи у свій актив записали Коваль та Штокал – 3:1.

«Жовто-чорні» перемогли у трьох протистояннях на груповому етапі та посіли перше місце. Жеребкування матчів плей-оф відбудеться 15-го березня.