ДРУГА ПОРАЗКА «РУХУ-2» В ПРЕМ’ЄР-ЛІЗІ ЛЬВІВЩИНИ

У матчі 2-го туру елітної ліги обласного футболу «жовто-чорні» програли «Темпу» з Відників із рахунком 1:5.

Багато що в цьому матчі визначив чотирихвилинний відрізок у першому таймі, коли футболісти «Темпу» забили три голи, скориставшись помилками гравців «Руху-2».

Після перерви команда з Відників збільшила свою перевагу, зокрема, один із забитих м’ячів у активі Артура Карнози. «Рухівці» відповіли лише одним голом – наприкінці поєдинку Костянтин Квас «розмочив» рахунок, реалізувавши пенальті. «Жовто-чорні» завершували гру в меншості – через другу жовту картку завчасно поле покинув захисник Олександр Герега.

Нагадаємо, що в матчі 1-го туру Прем’єр-ліги Львівщини «Рух-2» поступився «Куликова» з рахунком 0:3.

Прем’єр-ліга Львівщини. 2-ий тур.

«Темп» (Відники) – «Рух-2» (Львів) – 5:1 (3:0).

29 квітня 2023 року. Винники, НТБ «Рух».

Голи: Маїк, 17; Герега, 18 (аг); Лебедь, 20; Карноза, 54; Барабаш, 66 – Квас, 83 (пен.).

Вилучення: Герега, 84 (друге попередження).

«Рух-2»: Бакус, Товарницький, Герега, Добрянський, Гришкевич, Інноцент (Турко, 51), Штокал (Цюрпалевич, 66), А.Федор, Бендера (Ніколаєв, 37; Коваль, 51), Квас, Панченко (Грабовецький, 56).