«РУХ-2» ПЕРЕМІГ «РЕАЛ ФАРМУ»

У 26-му турі Другої ліги «Рух-2» на своєму полі приймав «Реал Фарму». З перших хвилин підопічні Володимира Безуб’яка взяли м’яч під свій контроль та володіли ігровою перевагою над одеситами. Зокрема, чудові нагоди відзначитись мали Теслюк, Клайвер та Непейпієв. Також зі штрафного небезпечно пробивав Притула. «Реал Фарма» за всю першу половину гри створив лише один дійсно загрозливий момент: Барсуков потужно бив зі штрафного – Герета врятував львів’ян.

В другому таймі ситуація на полі не змінилась: «жовто-чорні» й надалі створювали моменти поблизу воріт одеситів. Втім під час цих атак «рухівцям» не вистачало точності. Та вже у компенсований час Денис Теслюк своїм точним ударом приніс перемогу «жовто-чорним – 1:0.

У підсумку, «Рух-2» здобув свою першу перемогу в офіційних матчах у 2024 році. Свій наступний поєдинок «жовто-чорні» зіграють 11 травня, коли вдома прийматимуть «Звягель».

Друга ліга України. 26 тур. «Рух-2» (Львів) – «Реал Фарма» (Одеса) 1:0 (0:0)