ІЛЛЯ КВАСНИЦЯ ЗІГРАВ ЗА МОЛОДІЖНУ ЗБІРНУ УКРАЇНИ

Нападник «Руху» вийшов на поле у другому таймі, а «синьо-жовті» перемогли збірну Азербайджану U-21 у матчі групового етапу кваліфікації на Євро-2025 (3:0).

Нападник «Руху» Ілля Квасниця зіграв за збірну України U-21. Зокрема, у поєдинку групового етапу відбору на Євро-2025 проти однолітків з Азербайджану Квасниця з’явився на полі на 85-ій хвилині. У підсумку, «синьо-жовті» перемогли з рахунком 3:0.

Додамо, що це був 8 матч для Іллі Квасниці у футболці молодіжної збірної. В цих матчах нападник «Руху» відзначився двома голами.

Свої наступні матчі молодіжна збірна України під керівництвом Унаї Мельгоси зіграє вже у вересні проти однолітків із Сербії та Північної Ірландії. Наразі «синьо-жовті» у групі з цими суперниками, а також Англією, Азербайджаном та Люксембургом після 7 турів (українці зіграли 6 матчів) очолюють турнірну таблицю, маючи у своєму активі 18 очок та претендують на путівку на Євро-2025.