ЮРІЙ БАКАЛОВ БІЛЬШЕ НЕ ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР «РУХУ»

Головна Новини / ЮРІЙ БАКАЛОВ БІЛЬШЕ НЕ ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР «РУХУ»

Футбольний клуб «Рух» повідомляє про припинення співпраці з Юрієм Бакаловим. Скласти свої повноваження керманича змусили проблеми зі здоров’ям.

Юрій Михайлович очолив команду у грудні 2019-го року. Впродовж останніх п’яти місяців фахівець готував «жовто-чорних» до старту весняної частини чемпіонату у Першій лізі. Під керівництвом Бакалова «жовто-чорні» провели 13 спарингів, 9 з яких завершились перемогами.

Наставник так і не встиг дебютувати на чолі «Руху» у офіційних матчах у зв’язку з перенесенням старту Першої ліги через запроваджений в Україні карантин. За лічені дні до відновлення змагань у плани тренера, великого професіонала своєї справи, людини, яка безмежно любить футбол, втрутились куди важливіші обставини.

Керівництво «жовто-чорних» увійшло у положення Юрія Михайловича і з гіркотою, але водночас і з розумінням поставилось до його непростої життєвої ситуації і прийняло заяву про відставку. Здоров’я людини - головне її багатство – має першочергове значення! Футбольний клуб «Рух» дякує Юрію Бакалову за проведену ним роботу і бажає йому успіхів у подальшій кар’єрі.    

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти