«РУХ» ВИЙШОВ З ВІДПУСТКИ (ФОТО, ВІДЕО)

Головна Новини / «РУХ» ВИЙШОВ З ВІДПУСТКИ (ФОТО, ВІДЕО)

«Жовто-чорні» вперше заселилися у житловий комплекс клубної Академії, після чого провели дебютне тренування у новому році.

Цьогорічний збір «рухівців» після майже місячної відпустки «жовто-чорним» запам’ятається назавжди. Академія «Руху» нарешті відкрила свої двері для усіх трьох колективів нашого клубу. Разом із основною командою в житловий комплекс Академії поселилися футболісти U-19 та U-21

«Рухівці» були приємно враженні умовами, яке керівництво клубу створило для них на Академії. 

Ростислав Русин, гравець ФК «Рух»: «Враження у мене просто супер. Навіть не уявляю, як можна було так швидко тут все облаштувати. Дуже красиво. Насправді, це топ-рівень. Не сподівався, що проживатиму у номері з панорамою на футбольне поле. Мені, схоже, добряче пощастило». 

Микола Кухаревич, гравець ФК «Рух»: «Я насправді здивований, що на Академії все будується такими темпами. Це дуже круто. Умови тут створені розкішні. Для молодих футболістів – це фантастика. Гадаю, в майбутньому ця Академія буде однією з провідних у Європі». 

Після двогодинного відпочинку «жовто-чорні» провели вечірнє заняття на полі із штучним покриттям. Попереду на «рухівців» очікує тижневий тренувальний цикл перед вилітом в Туреччину. Також під час зимового тренувального збору у Винниках, який триватиме до 18-го січня, у «жовто-чорних» запланований контрольний спаринг. Наразі пошук спаринг-партнера триває. 

Іван Федик, головний тренер ФК «Рух»: «Гадаю, вже всі засумували за футболом: і футболісти, і тренери. Перший збір проводимо на нашій Академії. Основне завдання – підготувати гравців до закордонного збору. Працюватимемо більше в аеробному режимі. Футболісти вже проробили великий шмат роботи вдома. Оскільки, ми будемо тренуватися зараз на полі із штучним покриттям, то внесемо певні корективи в нашу роботу. В Туреччину вилітаємо 20-го січня». 

На першому занятті «рухівці» працювали переважно без мяча. Після нетривалої пробіжки та розминки «жовто-чорні» виконували вправи на різних станціях, які для них підготував тренер з фізпідготовки Віталій Романюк. Опісля футболісти грали у квадрат. Завершилося перше заняття у 2021-му році двосторонньою грою на пів поля. 

Максим Білий, гравець ФК «Рух»: «Якщо бути відвертим, то після матчу з «Дніпром-1» не хотілося навіть їхати додому, адже ми перемогли й набрали хороший хід. Нам було не до відпустки. Але коли ми повернулися в такі умови на нашу Академію, то були приємно вражені. База – по-доброму шалена. Хотілося б вже якнайшвидше вийти на поле. Я виховувався в Академії «Шахтаря», але такого, як тут, не бачив. Це просто космос. Раді нарешті разом зібратися. Засумували один за одним. Готові до плідної праці». 

Більше світлин із першого тренування «рухівців» – у фотогалереї.

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти