ЯРОСЛАВ КАРАБІН: «ЗАВЖДИ ПРИЄМНО ЗАБИВАТИ ГОЛИ»

20-річний нападник «Руху» Ярослав Карабін у другому матчі поспіль своїми голами приносить «жовто-чорним» нічиї у складних поєдинках. Так сталося у виїзній грі з «Олександрією» (1:1), цього разу він забив «Чорноморцю» (2:2).

 

 

– Звичайно, завжди приємно забивати голи. Я радий, що знову відзначився, але трохи засмучений, що команда не здобула три очки в цьому матчі.

Мій гол? Наш капітан Марко Сапуга, наче Андреа Пірло, віддав дуже хорошу передачу на Віталіка Романа, Віталік прострілив, а я сам залишився по центру воріт і відразу пробив. У тому епізоді відчув, що м’яч нарешті має долетіти до мене. Так сталося, що пощастило, вирішив пробити в один дотик, вдалося забити гол.

Зараз я більше часу проводжу на полі, відчуваю, що зростаю з кожним матчем. Мене це тішить, думаю, що тренери це так само бачать. Сподіваюся з кожним днем прогресувати все більше.

Цей футбольний рік поки що найкращий у моїй футбольній кар’єрі. Два голи в Українській Прем’єр-лізі – це хороший показник. Ще такого в мене було, більше хвилин граю, тому, на мою думку, це хороший рік для мене. Буду працювати, щоби демонструвати кращий футбол.


loading...

0 коментарів

    Схожі новини