ВІТАЛІЙ ПОНОМАРЬОВ: «БОРОЛИСЯ ДО КІНЦЯ, ХОТІЛИ ПЕРЕМОГТИ»

Старший тренер, помічник головного тренера «Руху» Віталій Пономарьов прокоментував бойову нічию з «Чорноморцем» (2:2).

– Важка гра. Це зрозуміло, бо вже кінець футбольного року. Але дякуємо хлопцям за те, що вони проявили характер. У нас молода команда, у сьогоднішній грі ще два хлопці дебютували в основній команді.

Дуже цінно, що, програючи за ходом матчу 0:2, ми відігралися, боролися до кінця, хотіли перемогти. Для наших хлопців це суттєвий досвід, дякуємо їм за гру.

Не можу сказати, що ми грали погано чи неагресивно перший тайм, але досвідченіша команда «Чорноморець» використала свої моменти. Навіть за перший тайм не можу дорікнути хлопцям, просто з огляду на досвід футболістів «Чорноморця» ми в ньому поступилися.