ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЛЬВІВЩИНИ. ПЕРЕМОГИ АКАДЕМІЇ «РУХУ» НАД «ДНІПРОМ»

У 5-му турі змагань команди Академії «жовто-чорних» у віковій категорії U-14 та U-15 забили 12 голів у ворота ДАФ «Дніпро».

«Рухівці» у віковій категорії U-14 здобули більш як впевнену звитягу над однолітками з «Дніпра» з рахунком 9:0, забивши 5 голів ще до перерви. Вже за 12 хвилин матчу Янковський оформив хет-трик. По дублю на свій рахунок записали Гоч та Шквирко. Також по голу забили Граціян та Жук.

А підопічні Назара Савицького здобули перемогу з рахунком 3:0. Вже на 13-ій хвилині рахунок у матчі відкрив Себро, а ще за 4 хвилини Піскун подвоїв перевагу «жовто-чорних». «Рухівці» контролювали хід поєдинку та під завісу матчу забили втретє – відзначився Слива.

Що стосується команд АФ «Руху» у віковій категорії U-16 та U-17, то вони пропускають 5-й тур Відкритого чемпіонату Львівщини.