VIAREGGIO CUP. ЮНАКИ «РУХУ» ПОСТУПИЛИСЯ «КАРРАРЕЗЕ» U-19

Команда Академії «Руху» U-17 програла з рахунком 0:2 юніорам італійської «Каррарезе» у другому матчі елітного турніру Viareggio Cup.

Пропустили «жовто-чорні» вже на 5-ій хвилині після стрімкого контрвипаду господарів, який завершився влучним ударом нападника «Каррарезе» Кріскуоло.

Після такого холодного душу «рухівці» заграли сміливіше та заволоділи територіальною перевагою, але до небезпечних моментів справа не доходила.

По перерві «жовто-чорні» намагалися відновити статус-кво. Підопічні Володимира Безуб’яка провели кілька небезпечних атак, втім, забити так і не вдалось. А під завісу гри італійці несподівано забили вдруге після прикрої помилки голкіпера «Руху» Маркіяна Бакуса. Відзначився Баньйолі. У підсумку, поразка «жовто-чорних» з рахунком 0:2.

У п’ятницю, 24-го березня, вихованці Академії «Руху» зіграють заключний матч групового етапу проти сенегальської команди «Олімпік Тієссуа». Поєдинок розпочнеться о 16:00 за українським часом.