ВАЛЕРІЙ ФЕДОРЧУК: «ВІД НАС ВСІ ЧЕКАЮТЬ ПЕРЕМОГИ»

Півзахисник «Руху» Валерій Федорчук у коментарі клубному медіацентру розповів про підготовку команди до матчу з «Минаєм».
 


– Від нас всі вже чекають перемоги. Для нас важлива кожна гра, а, враховуючи ситуацію, у якій ми перебуваємо, то цей матч вдвічі-втричі важливіший. До протистояння з «Минаєм» повинні поставитись дуже відповідально. Не можу сказати, що це ключовий матч, адже попереду ще багато ігор. Втім, ми граємо вдома проти прямого конкурента за збереження прописки в елітному футбольному дивізіоні України. Прекрасно розуміємо всю ситуацію. Ніхто рук не опускає. Всі готуються в бойовому настрої. 

Насамперед, нас цікавить своя гра. Є моменти, над якими потрібно краще працювати та вдосконалювати їх. Після поразок робимо висновки. Команду суперника повинні правильно розібрати та використати їхні слабкі сторони. 

Не дуже тішить той факт, що в останніх матчах ми не забивали. Попередні наші суперники – це команди з верхньої шістки, але в нас були хороші моменти, аби забити. Десь підводить майстерність. Скажу відверто: все йде від психології. В нас багато молодих хлопців. Помітно, що вони моментами скуті, не можуть розслабитися і дуже прагнуть забити. Інколи потрібно просто віддати пас, зіграти на досвіді.


loading...

0 коментарів

    Схожі новини