U-21. «РУХ» І «ОЛЕКСАНДРІЯ» РОЗІЙШЛИСЬ МИРОМ

«Жовто-чорні» не пропускають у четвертому матчі поспіль.

Після трьох переможних матчів у чемпіонаті «рухівці» їхали в гості до команди, яка після 10-ти турів посідала у турнірці високе третє місце. У рідних стінах олександрійці у цьому сезоні показують солідні результати - 5 поспіль перемог з різницею м’ячів 21-0. За сприятливих обставин олександрійський clean sheet міг у п’ятницю перерватись, але надійну гру у рамці продемонстрував кіпер господарів В’ячеслав Борисенко. Вже на 2-ій хвилині він потягнув удар Козловського, а всередині першого тайму вийшов переможцем пенальтійної дуелі з Литвиненком. Іван пробив точно в кут, але кіпер відгадав напрямок удару і зберіг свої ворота на замку. Не менш вдало того дня проявив себе і капітан «жовто-чорних». Віктор Бабічин щонайменше п’ять разів рятував команду від вірного голу. У підсумку, феноменальна реакція воротаря львів’ян стала запорукою того, що «Рух» в четвертому матчі поспіль зберігає свої ворота сухими. Попри старання в атаці, особливо активну та вибухову гру Василя Руніча, який, власне, і заробив на собі 11-тиметровий, забити гол у ворота суперників так і не вдалось. У підсумку, безгольова нічия в Олександрії.

Чемпіонат України. U-21. 11-ий тур. «Олександрія» - «Рух» (Львів)  0:0.

27 листопада 2020 року. КСК «Олімп», Олександрія.

Нереалізований пенальті: Литвиненко, 72 (воротар).

Попередження: Литвиненко, 40, Лейоус, 62.

Вилучення: Литвиненко, 90 (друга жовта).

«Рух» (Львів): Бабічин, Зец, Веремієнко, Заставний, Харжевський, Калюжний, Литвиненко, Притула (Лейоус, 46), Бойчук І., Руніч, Козловський (Теліховський, 70).